МАТЕМАТИКА
БІЛАВА М.В.,
методист КО «Шаргородський РМК»
0686463674
Рекомендації
з організації дистанційного навчання
у закладах загальної середньої освіти
Шаргородського району
МАТЕМАТИКА
В умовах карантину вчителі працюють з учнями, що перебувають удома, шляхом використання технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей учнів.
Для здійснення обміну навчальними матеріалами можуть застосовуватися будь-які пристрої та інструменти, зокрема мобільний телефон, за допомогою якого можна організувати спільноту в соціальних мережах, мобільних додатках. Матеріали можна надсилати електронною поштою, розміщувати на вебсайті закладу загальної середньої освіти, зокрема відео-уроки або гіперпосилання на них. Можна використовувати онлайн-спілкування та електронні ресурси й веб-сервіси, веб-ресурси, розроблені педагогами, практикувати індивідуальні консультації та самостійне опрацьовування навчального матеріалу.
Використати можливість сайту закладу освіти через створення на ньому вкладки «Дистанційне навчання» з розміщенням у ній інформаційних матеріалів та посилань на додаткові ресурси (відео, завдання, тести) та корисні ресурси для самоосвіти.
Створювати закриті спільноти в соціальних мережах (Вайбер /Телеграм/ Фейсбук /Інстаграм) за визначеними спільно з батьками, педагогами й здобувачами освіти принципами організації груп та правилами спілкування, навчання, тестування.
Активно використовувати інтернет-ресурси для самоосвіти: самоосвіти:
iLearn, Рrometheus, Розумники, Освіторія, Youtube-контент (освітні Youtube-канали, відеоролики і т.п.)
Перелік освітніх джерел та онлайн платформ на допомогу педагогам в організації дистанційного навчання
Дистанційна підтримка освіти школярів - освітній Інтернет-ресурс створено Лабораторією інформаційних та комунікаційних технологій, що працює у фізико-математичній гімназії №17 м. Вінниці
Відеоуроки https://uk.khanacademy.org/ - Академія Хана
Топ школа https://www.youtube.com/channel/UCugp2JTHik6cdFxs1GbEOGg
· https://onlinetestpad.com/ua — конструктор тестів, опитувань, кросвордів, ігор та комплексних завдань;
· https://learningapps.org – готові навчальні вправи та інструменти для створення тестів, завдань;
Для випускників: iLearn (https://ilearn.org.ua/) – цікаве, безкоштовне і доступне 24/7 навчання: онлайн курси з основних предметів ЗНО, вебінари з найкращими репетиторами Києва, тести, підказки, матеріали для самопідготовки
https://prometheus.org.ua/zno/- онлайн-курс «Математика. Підготовка до ЗНО» покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики.