Сайт

Івашковецької гімназії

герб школи
ЛАСКАВО ПРОСИМО
 
Головна » Рекомендації з організації дистанційного навчання » МАТЕМАТИКА

МАТЕМАТИКА

БІЛАВА М.В.,

методист КО «Шаргородський РМК»

0686463674

bilavamaya@ukr.net

Рекомендації

з організації дистанційного навчання

у закладах загальної середньої освіти

Шаргородського району

 

МАТЕМАТИКА

В умовах карантину вчителі працюють з учнями, що перебувають удома, шляхом використання технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей учнів.

Для здійснення обміну навчальними матеріалами можуть застосовуватися будь-які пристрої та інструменти, зокрема мобільний телефон, за допомогою якого можна організувати спільноту в соціальних мережах, мобільних додатках. Матеріали можна надсилати електронною поштою, розміщувати на вебсайті закладу загальної середньої освіти, зокрема відео-уроки або гіперпосилання на них. Можна використовувати онлайн-спілкування та електронні ресурси й веб-сервіси,  веб-ресурси, розроблені педагогами, практикувати індивідуальні консультації та самостійне опрацьовування навчального матеріалу.

Використати можливість сайту закладу освіти через створення на ньому вкладки «Дистанційне навчання» з розміщенням у ній інформаційних матеріалів та посилань на додаткові ресурси (відео, завдання, тести) та корисні ресурси для самоосвіти.

Створювати закриті спільноти в соціальних мережах (Вайбер /Телеграм/ Фейсбук /Інстаграм) за визначеними спільно з батьками, педагогами й здобувачами освіти принципами організації груп та правилами спілкування, навчання, тестування.

 Активно використовувати інтернет-ресурси для самоосвіти: самоосвіти:
  iLearn,  Рrometheus,  Розумники, Освіторія, Youtube-контент (освітні Youtube-канали, відеоролики і т.п.)

Перелік освітніх джерел та онлайн платформ на допомогу педагогам в організації дистанційного навчання

Дистанційна підтримка освіти школярів - освітній Інтернет-ресурс створено Лабораторією інформаційних та комунікаційних технологій, що працює у фізико-математичній гімназії №17 м. Вінниці

Відеоуроки https://uk.khanacademy.org/ - Академія Хана

Топ школа  https://www.youtube.com/channel/UCugp2JTHik6cdFxs1GbEOGg

·         https://onlinetestpad.com/ua — конструктор тестів, опитувань, кросвордів, ігор та комплексних завдань;

·         https://learningapps.org – готові навчальні вправи та інструменти для створення тестів, завдань;

Для випускників: iLearn (https://ilearn.org.ua/) – цікаве, безкоштовне і доступне 24/7 навчання:  онлайн курси з основних предметів ЗНО, вебінари з найкращими репетиторами Києва, тести, підказки, матеріали для самопідготовки

https://prometheus.org.ua/zno/- онлайн-курс «Математика. Підготовка до ЗНО» покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики.