Сайт

Івашковецької гімназії

герб школи
ЛАСКАВО ПРОСИМО
 
Головна » Новини

Новини

«Подорож у царство її величності - Історії»

Протягом 04.12-08.12.2023 р. в Івашковецькій гімназії проводився тиждень історії та правознавства «Подорож у царство її величності - Історії»

 Протягом 04.12-08.12.2023 р. в Івашковецькій гімназії проводився тиждень історії та правознавства «Подорож у царство її величності - Історії».

В рамках проведення тижня в гімназії проводились різні заходи для учнів 2-9 класів.

Тиждень розпочався з ознайомлення учнів з планом проведення тижня. Було оголошено конкурс на кращий родовід «Мій рід – частинка історії» між учнями 5-7 класів. Також між учнями 8-9 класів було оголошено конкурс на краще історичне есе «Не знаючи минулого – не бачимо майбутнього». Учні 5-8 класів приймали участь у конкурсі родоводу. Усі роботи були оригінальні , цікаві та, виконуючи ці роботи, учні більше дізнались про свої родини.

Другий день розпочався з конкурсу малюнків, плакатів, колажів: історична колекція «Історія України в малюнках», «Ми діти твої Україно» між 5-8 класами. Також було розроблено кросворди та ребуси на історичну та правову тематику, які пропонувалось розгадувати учням 2-9 класів. А, ще, з учнями 8 класу було проведено цікаву гру «Історичне асорті». Діти працювали в командах, виконували різні завдання.

 Третій день тижня розпочався з проведення  історичного брейн – рингу «Сторінками історії України» у 9 класі. Діти були поділені на дві команди: «Побратими» та «Джури». Були творчими. Гарно відповідали на поставлені запитання і активно приймали участь в усіх конкурсах. В результаті проведеного брейн-рингу перемогу здобула команда «Побритими» з перевагою у 4 бали. Також провелися години спілкування на правову тематику у 2-19 класах. Класні керівники провели бесіди з учнями про їхні права та обов’язки. У 5-9 класах психолог Іщенко Г.І. переглядала з учнями відеофільми на правову тематику. У 9 класі соціальний педагог Шведюк Л.Ю. провела годину спілкування «Правовиховна робота у навчальному закладі як передумова формування правової свідомості особистості».

Четвертий день пройшов у тихому, спокійному спілкуванні з учнями.  В 7 класі було проведено класну годину «Права і закони». Учням доволі цікаво було дізнатись про свої права та закони, якими вони закріплені. Класний керівник Поліщук-Пудрань С.А. розповіла також про механізми захисту прав дітей в Україні. Також з учнями 7 класу провели інтелектуальну гру «Княжа Україна», де всі поринули в легендарне минуле часів Київської Русі. Команди Русичів та Нащадків Великого змагались майже на рівні, активно приймали участь в усіх конкурсах. В результаті перемогла дружба.

В п’ятницю вчитель історії і правознавства Поліщук-Пудрань С.А. провела відкритий урок з основ правознавства «Органи державної влади в Україні. Місцеве самоврядування в Україні».  

Заключним етапом проведеного тижня історії та правознавства стало підбиття підсумків та оголошення результатів.

                                                                                                                   

 08.12.2023 | Aдмін

Вернутись назад