Сайт

Івашковецького ліцею

герб школи
ЛАСКАВО ПРОСИМО
 
Головна » Новини

Новини

1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ! ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ШКОЛЯРІ ТА ВЧИТЕЛІ!1 вересня 2022 року – особливий день. Це не просто День знань. Кожен, хтовідпускає сьогодні дитину до школи, переживає неймовірні емоції. Це і радість, і страх водночас…

Війна зіпсувала наші плани. Та ми не повинні забувати – наші діти варті найкращого! 1 вересня 2022року на подвір’ї Івашковецького ліцею відбулося свято для першокласників та випускників закладу. У цей день шкільне подвір'я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.

 День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли,що таке свято у школі для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник,перша вчителька, перший урок.

Голосно звучала урочиста музика,звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка. Віршами, співами вітали наймолодших школярів їх старші колеги.  

Директор закладу, Василь Васильович Савицький, привітав усіх присутніх з успішним початком навчального року. А також він подякував нашим захисникам, які дають можливість спокійно навчатися у стінах рідної школи.13.09.2022 | Aдмін

Вернутись назад