Сайт

Івашковецького ліцею

герб школи
ЛАСКАВО ПРОСИМО
 
Головна » Літній табір » Відкриття табору

Відкриття табору

 

Сценарій відкриття мовного загону «Rainbow»

 

Доброго дня, любі діти! Ми раді вітати вас сьогодні тут у цій залі. Ми зібралися тут з вами для того, щоб весело провести навчальний рік та зустріти літо. Для усіх нас найочікуваніша подія – це літні канікули, саме тому зустріти їх потрібно активно та цікаво.

Гра «Асоціації»

Подивіться будь ласка на дошку, що ви тут бачите? (summer) Зараз ми з вами пограємо у гру асоціації. Перед вами стоять листки та маркери. Ваше завдання написати кожен по одному слову, яке у вас асоціюється з літом. Поїхали!

Гра «Підбери слово»

Добре, з цим завданням ви впоралися, та чи зможете ви впоратися з важчим. Я роздам вам картки з різними словами, ваше завдання буде відібрати лише ті слова, які мають якесь відношення до літа та канікул. Почнемо. (даю картки, діти відбирають слова)

Щож, скільки теплих та яскравих слів було сказано про цю чудову пору. Певно ви дійсно дуже чекаєте початку канікул. Тож давайте розпочнемо їх вже сьогодні.

Починаючи з сьогоднішнього дня у нашій школі функціонуватиме англомовний загін «Rainbow». А хто з вас знає, що ж означає наша назва? (веселка). Так, дійсно це веселка. А чим особлива веселка? Вона об’єднує у собі багато кольорів у єдине ціле. Так само і ми, всі такі різні та особливі об’єднаємося в одну команду. А для того щоб ми були особливими, зараз усім вам почепимо браслет. (зав’язую стрічки).

Квест. Тепер ви усі позначені своїми кольорами, і як ви бачите вони повторюються. Є кілька дітей з однаковими стрічками. А зараз поділіться на групи за кольорами. (діти діляться). По території  школи є заховані фішки ваших кольорів та кольорів суперників. Всього заховано по п’ять фішок кожного кольору. Ваше завдання чим швидше знайти усі фішки та повернутися до столу. Але фішки суперників забороняється брати чи переховувати. За це з команди буде зніматися бал. По поверненню, кожна команда буде отримувати місце та призи. Все зрозуміло? Починаємо!

(Діти шукають фішки. Грає музика.)

Молодці, усі фішки знайдено, подарунки отримані. А тепер, давайте присядемо за наш круглий стіл, та розділимо свої призи. (Перерва ).

У кожного поважаючого себе загону є назва, капітан, девіз, та пісня. Що маємо ми? Давайте оберемо капітана. (Жеребкування) У мене є кілька варіантів для девізу. Давайте оберемо той, який нам подобається найбільше. (Підбираємо девіз) Ну і залишилася пісня. (обирають пісню)

Усі разом виходимо на двір та розучуємо девіз та пісню.