Сайт

Івашковецького ЗЗСО

І-ІІІ ступенів

герб школи
ЛАСКАВО ПРОСИМО
 
Головна » Новини

Новини

Прийом документів для 1 класуШановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом документів до 1 класу

на 2022-2023 навчальний рік проводиться

з 02 по 31 травня 2022 року.

Зарахування проводиться відповідно до законів України "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.

Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

ü    копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

ü    копія або оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

ü    копія або оригінал висновку ІРЦ (у разі наявності).

Зарахування дітей до закладу освіти, у тому числі до 1 класу здійснюється відповідно до території обслуговування (с. Івашківці, с. Конатківці).

У зв’язку із запровадженням воєнного стану здійснюється  прийом документів на зарахування до 1 класу дітей із числа  внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території обслуговування закладу (за бажанням батьків).

 01.05.2022 | Aдмін

Вернутись назад